Praxe

Pojďte si uspořádat harmonický domov díky učení feng shui 

Než začnete doma využívat principy feng shui

  • Vyhoďte nepotřebné věci nebo takové, které jsou spojovány s negativními pocity.
  • Proveďte očistu prostoru.
  • Zjistěte geopatogenní zóny.
  • Zharmonizujte prostor pomocí metody feng shui.

Na seminářích se dozvíte, jak postupovat přI očistě prostoru, máte možnost si zjistit patogenní zóny způsobem, který se naučíme a jistě se dozvíte další velmi zajímavé informace. Sledujte v „Novinkách“ na úvodní straně termíny přednášek a seminářů.

Článek, který vyšel v denníku slovácko dne 24.9. 2013 rubrika jak zvelebit interiér a exteriér

Dnešní domy a byty jsou někdy příliš moderní. Mají nepravidelný tvar půdorysu, v interiéru obydlí jsou zastoupeny převážně chladné moderní prvky. Plot je tak vysoký, že nám dává majitel jasně na srozuměnou „nechte mě být“ a při pohledu na zvonek domu zjistíme, že tam „nikdo“ nebydlí.

Když se podíváme na interiér dětských pokojů, tak zjistíme, že děti vyrůstají v prostředí, které vypadá mnohdy jako skladiště nepotřebných věcí. Prostoru mají málo, nechybí však u postele počítač i televize.  Hyperaktivní děti mají pokoj zařízený v barvách, které dítě ještě více zneklidní a naopak tiché a neprůbojné dítě má v pokoji tlumené, pastelové barvy.

Barvy mají velkou moc. Tam kde je tmavá, chladná a malá místnost volíme barvy takové, aby se prostor rozjasnil naopak pokud máme velké místnosti, můžeme si dovolit použít i výraznější jasné barvy, ale pozor ne na všechny stěny! Důležité je použití barev podle světových stran a to pro podporu nebo stabilizaci prostoru.

Barvy jsou pro náš život velmi důležité. Tak je zkusme použít v náš prospěch.

Kde je pohyb, je život, kde je světlo je radost.

 
shutterstock_94054771 shutterstock_124638994 shutterstock_81348091 shutterstock_26294161 shutterstock_130331189