Reference

Prohlédněte si názory mých klientů

Dobrý den paní Šárková,

moc vám chci poděkovat za příjemné povídání, informace a spoustu nápadů a námětů pro náš nový domov.

Kateřina Brzokoupilová, Brno

 

Dobrý den, paní Věrko,
chtěla bych Vám poděkovat, protože jste nám dala jasnou představu o uspořádání prodejny a bylo to pro nás velmi přínosné.

M. Burešová, Hodonín

 

Chtěla bych Vám moc poděkovat jednak za příjemně strávený čas a taky za to, že jsem si odnesla spoustu dobrých rad a nápadů, které mohu využít k tomu, abych se nejen já, ale i ostatní cítili v našem domečku co nejlépe. Největší radost jsem měla, když uvedené změny ocenili i příchozí – jak děti / a ty jsou náročné ,co se týče interiéru/ , tak i hosté …

J.K. Hodonín

 

Při každém setkání s Věrkou Šárkovou se cítím velmi dobře a naplněná energií. Je upřímná, otevřená, umí naslouchat vašim přáním a názorům a velmi dobrým radám vám pomoci uzpůsobit vaše okolí tak, aby jste se v něm cítili dobře. V její přítomnosti jsem velice ráda i proto, že se vždy dozvím něco nového, zajímavého i milého. Jejich služeb jsem využila při zařizování pokoje pro děti a zharmonizování prostoru.

Pavla V., Hodonín

 

Díky Věrce jsem rychle pochopila, že feng shui nejsou jen obecné rady o estetice bydlení, jak jsem si myslela dřív. Ale je to o schopnosti pečovat o svůj život a prostřednictvím harmonizace svého obytného prostoru a přemýšlet o všech složkách svého života a věřit, že jsme schopní ho pozitivně ovlivňovat. ….Hlavně velmi příjemné setkání, které vás posune zase o kousek dál, pokud chcete.

Jana Č., Praha

 

S paní Šárkovou jsem se setkala, když jsem stála na rozcestí a hledala jsem cestu jak jít dál ve své práci – podnikání, které miluji. Pracuji ve službách a to konkrétně v kosmetických a masérských terapiích. Toto setkání a její doporučení mi změnila život a díky staletími ověřená pravda a pravidla FS pracují k mé radosti za mě. Něco málo jsem o feng shui slyšela, ale to, že ji mohu aktivně používat ve svém životě i v práci jsem netušila. Za aktivní podporu a doporučení paní Šárkové jsem zvýšila svoji úspěšnost v podnikání. Její zkušenosti, znalosti a doporučení si můžete ověřit sami. Děkuji.

Jana K., Praha

 

Milá Věruško,
děkuji mnohokrát za Tvoje konzultace a rady. Jejich realizace a využití mi přináší do života spoustu pozitivních změn. Stejnou radost a spokojenost přeji všem,kteří se na Tebe s důvěrou obrací !!!

Blanka

 
shutterstock_94054771 shutterstock_124638994 shutterstock_81348091 shutterstock_26294161 shutterstock_130331189